ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր: Ֆիզիկա-մաթեմատիկական գիտություններ (1957-1965) =ASSR NA Proceedings of the Physical and Mathematical Sciences (1957-1965)

Browse by Person

Up a level
Export as [feed] RSS 2.0 [feed] RSS 1.0 [feed] Atom
Number of items: 3.

Алоян, М. А. (1959) О динамической устойчивости круговой арки переменного сечения. ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր ։ ֆիզիկա-մաթեմատիկական գիտություններ, 12 (3). pp. 57-68.

Алоян, М. А. (1961) О динамической устойчивости параболической арки переменного сечения. ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր ։ ֆիզիկա-մաթեմատիկական գիտություններ, 14 (2). pp. 135-148.

Алоян, М. А. (1965) О динамической устойчивости синусоидальной арки. ՀՍՍՌ ԳԱ Տեղեկագիր ։ ֆիզիկա-մաթեմատիկական գիտություններ, 17 (4). pp. 23-34.

This list was generated on Tue Oct 24 00:55:42 2017 AMT.